Barbora Balúchová sa veľmi tešila na tohtoročné vianočné sviatky, pričom mala množstvo plánov. V priebehu pár hodín sa však situácia natoľko zmenila, že namiesto radosti pocítila veľký zármutok, s ktorým sa podelila aj na sociálnej sieti.

Slovenská speváčka mienila vianočné sviatky stráviť so svojou rodinou, no plány sa náhle zmenili. ,,Bohužiaľ, tieto Vianoce sme si predstavovali v kruhu najbližších, ale COVID to zariadil inak,“ posťažovala sa na sociálnej sieti. Vzápätí prosila fanúšikov, či nepoznajú veterinárnu kliniku, ktorá je otvorená aj počas sviatkov.

Dôvodom bola mačka, ktorú si spoločne so synom Alexom zadovážila začiatkom novembra. Domáceho miláčika, ktorý dostal meno Arsia, si hneď zamilovali. O to viac ich zasiahlo, keď mala nečakané zdravotné problémy. Barbora napokon oznámila, že našla veterinára, no ani zďaleka nemali vyhraté.

Známa blondínka totiž dostala informáciu, že rozhodujúcou bude noc, ktorá musela byť nekonečná. Žiaľ, Balúchová sa napokon zverila fanúšikom, že Arsia zomrela. ,,R.I.P., ARSIA. Naša milovaná ARSIA, tak veľmi to bolí… Bola si tým najlepším mačiatkom, bola si členom rodiny… NAVŽDY,“ napísala k fotke milovaného zvieratka, ktoré sa stalo najlepšou kamarátkou jej synčeka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/barborabaluchovaofficial | Foto: IG/barborabaluchovaofficial, FB/Barbora Balúchová