Matej Sajfa Cifra (38) a Adela Vinczeová (37) boli kedysi nerozlučnou dvojicou ako v práci tak aj v súkromí. Nielen, že trávili dlhé hodiny bok po boku, nemali problém spolu aj dovolenkovať. Dnes je to zrejme minulosťou. Obľúbená moderátorka priznala, čo môže byť dôvodom.

Adela so Sajfom dlhé roky moderovali rannú reláciu vo Fun rádiu. Na ich podpichovanie, vtipné hlášky či komentáre sa tešili tisícky poslucháčov, ktorí zapínali pravidelne rádio. Blondínka sa však pred piatimi rokmi rozhodla odísť, pričom ani netušila, že jej vzťah s dobrým kamarátom sa výrazne zmení.

Moderátorka priznala, že už dlhší čas sa k sebe správajú hlavne ako kolegovia. So Sajfom nie je v kontakte, pričom sa naposledy videli na Adelinej svadbe v júni 2017. ,,Nejako tomu asi aj rozumiem, prečo to nastalo, lebo keď si človek nájde partnera, tam sa to potom niekedy s niektorými kamarátstvami úplne neprelína. Beriem to tak, že skrátka boli nejaké pokusy, ale on už má asi svoj svet a ja mám ten svoj,“ uviedla Vinczeová pre plusku.sk, pričom nepriamo naznačila, že ich vzťah sa zmenil kvôli Sajfovej manželke, Veronike Ostrihoňovej.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Twitter, Facebook