Pátranie po 2-ročnom chlapčekovi skončilo, žiaľ, tragicky. Polícia ho hľadala potom, čo z ničoho nič zmizol z postele vo svojej izbe, kam ho ešte večer uložila mama. Tá sa po tragédii psychicky zrútila.

Pátranie po 2-ročnom chlapčekovi menom Sarbesh Gurung sa skončilo, bohužiaľ, tragédiou. Polícia v texaskom meste Denton hľadala maličkého chlapčeka potom, čo záhadne zmizol zo svojho domu. Mama pochádzajúca z Nepálu uložila drobčeka do postele, no o nejakú dobu ho nevedela nájsť. 4 minúty po krutom zistení okamžite zavolala pomoc.

Polícia ho podľa informácii portálu StarTelegram najprv hľadala vo všetkých častiach domu, no napokon sa po neúspechu pustila aj do prehľadávania okolia. Smutný pohľad sa strážcom zákona naskytol uplynulú stredu potom, ako našli bezvládne telíčko v aute u susedov len pár metrov od domu zronenej matky.

Vonku bolo pritom po celý čas veľmi horúco, takže chlapček nemal veľkú šancu na prežitie. Zatiaľ sa nevie, ako sa Sarbesh dostal do auta, no nateraz sa predpokladá, že sa mu to podarilo bez cudzej pomoci. Auto susedov sa pritom malo podobať na ich vlastné, čo mohlo chlapčeka uistiť v tom, že má doň nastúpiť. Pred domom sa po incidente zbierajú sviečky a kvety od zronených susedov a známych.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: star-telegram.com │ Foto: Twitter, YouTube/WFAA