Iste poznáte trilógiu romanticko-upírskych filmov Twilight. Tá sa začala vysielať v roku 2008 a skončila v roku 2012. Odvtedy už ubehlo päť rokov a po krásnej Kristen Stewart alias Belle už nie je ani chýru, ani slychu.

27-ročná hlavná hrdinka Twilightu podvádzala vtedajšieho priateľa a kolegu Roberta Pattinsona, čím následne prišlo k rozchodu. Hviezdičke sa potom zapáčilo viac rovnaké pohlavie a už sa tým ani netají. Zo škandálov sa spomínalo aj užívanie drog, niekedy aj priamo na filmovom pľaci.

Napriek tomu je Stewart stále obľúbenou a režiséri sa ju nebránia obsadiť do svojich filmov. Každý krok herečky sprevádzajú paparazzi, ktorí striehnu na exkluzívne fotky. Také sa podarili pár dní dozadu newyorským “sliedilom”, keď Kristen Stewart nafotili s kolegyňou zo seriálu Pretty Little Liars Ashley Benson. Na spomínaných záberoch je “Bella” v nie príliš peknom outfite s kruhmi pod očami a skôr ako hviezdu filmových plátien pripomína nejakú závisláčku. No muži s foťákmi sa “vyznamenali” a zaiste boli spokojní s ich úlovkom.

Kristen Stewart kedysi

Kristen stewart Kristen stewart

Kristen Stewart teraz

Kristen stewart Kristen stewart Kristen stewart Kristen stewart

Foto: Instagram, Twitter