Polícia niekoľko dní pátrala po nezvestnm Martinovi K. zo Žiliny. Do pátracej akcie sa zapojilo aj množstvo dobrovoľníkov z jeho okolia, napokon sa však dozvedeli smutné správy.

Polícia niekoľko dní pátrala po nezvestnom Martinovi zo Žiliny, ktorý bez slova zmizol a nepodal o sebe žiadne ďalšie informácie. 28-ročného mladíka hľadala okrem polície aj rodina, priatelia a známi, ktorí sa dobrovoľne zapojili do pátrania.

Napokon sa však dozvedeli smutné správy. Martina našli 21. apríla v obci Sklabinský Podzámok v okrese Martin bez známok života. Z jeho straty sa najbližší nevedia doteraz spamätať a za všetko hovoria slová jeho kamarátky, ktorá mu na sociálnu sieť poslala dojímavý odkaz:

Maťo, hlavne dobrý človek a dobrý kamarát. Len ťažko hľadám slová v tejto chvíli. Chce to čas si uvedomiť, čo všetko sa stalo. Neviem ako vyjadriť bolesť, ktorú cítim. Tú tragédiu však už nejde zmeniť. Priala by som si, aby to bolo inak. Kiežby si sa nám aspoň zdôveril. Povedal čokoľvek. Každý problém sa vždy dá riešiť…” odkázala Martinovi a všetci spoločne veria, že sa s kamarátom opäť stretnú kdesi hore.

Zdroj Foto: Facebook