Známa slovenská športová moderátorka prežíva aktuálne veľmi ťažké chvíle. Len pred pár mesiacmi prišla náhle o otca a už musí čeliť ďalšej obrovskej strate. Ako zverejnila svojim fanúšikom na sociálnej sieti, rozlúčiť sa musela aj so svojím milovaným deduškom.

Známa športová moderátorka Simona Leskovská prežíva mimoriadne náročné obdobie. Len pred pár mesiacmi prišla o svojho otca Milana Leskovského, ktorý bol známy ako DJ Leskovský. V júli ako 57-ročný zomrel na triatlonových pretekoch v Rovinke. Po náhlom kolapse sa ho už nepodarilo oživiť a rodina sa musela zmieriť s touto obrovskou stratou. Simona však prežíva len krátko po smutnej udalosti ďalšiu rodinnú tragédiu.

Ako priblížila fanúšikom na sociálnej sieti, prišla aj o milovaného deduška. „Dnes navždy odišiel môj milovaný dedinko. Nechce sa mi uveriť, v pondelok sme sa ešte spolu smiali. Tento rok už na mňa budú dávať pozor dvaja anjeli, tatino aj dedko,“ napísala smutná moderátorka a priložila aj spoločné zábery. O život prišla náhle i slovenská herečka, ktorá spáchala samovraždu skokom pod vlak.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/simileskovska