Rodina známeho svetového speváka prežíva jedno z najťažších období vo svojich životoch. Na večný odpočinok sa totižto pobral ich najväčší životný hrdina a ochranca. Túto smutnú správu oznámil oceňovaný muzikant svojim verným fanúšikom prostredníctvom sociálnych sietí Instagram a Twitter.

Marco Antonio Muñiz, svetu známy ako Marc Anthony, je veľmi populárny, obľúbený a oceňovaný hudobník, ktorý má slušnú fanúšikovskú základňu nielen v Latinskej Amerike, ale aj za jej hranicami. 47-ročný hudobník však má v súčasnej dobe spolu so svojou rodinou hlavu v smútku. Jeho milovaná mama sa totiž pobrala na večný odpočinok a bývalý ex-manžel slávnej hudobnej divy Jennifer Lopez túto smutnú správu oznámil 27. júla 2017 prostredníctvom svojich účtov na sociálnych sieťach.

Viacnásobný víťaz americkej i latinskej Grammy, ktorý počas svojej dlhoročnej kariéry celkovo získal až 59 rôznych prestížnych ocenení, napísal, že v ten deň naposledy vydýchla jeho mama Guillermina Quiñones de Muñiz, ktorú celá rodina považovala za hrdinu, skalu, ochrancu a aj inšpiráciu. Podľa slov úspešného hudobníka zomrela v úplnom pokoji. Marc sa touto cestou zároveň všetkým fanúšikom vo svete poďakoval za modlitby a želania, ktoré boli venované jeho matke, z ktorej je už anjel.

[poll id=”102″]

Zdroj | Foto: Instagram | Ilustračná foto: depositphotos.com