Rado sa napriek tomu, že prišiel na statok ako zadaný chlap, veľmi rýchlo začal zbližovať s ženským osadenstvom. Najviac si porozumel s Kikou, s ktorou trávia všetok svoj čas. Snúbenica Ivka mu ale poslala drsné slová, na ktoré dvojica zareagovala svojským spôsobom.

Rado Dulin patrí k chlapom, ktorí nevedia fungovať bez ženy, čo aj sám priznal. Krátko po príchode na statok prestal riešiť snúbenicu, ktorá ho doma očakávala, a okamžite sa začal zbližovať s farmárkami. Po Mirke presedlal na Kiku, s ktorou tvorí nerozlučnú dvojku a nechýbajú ani odvážne intímnosti. Hoci však predpokladal, že sympatická priateľka ho aj naďalej víta s otvorenou náručou, po jej liste si môže byť istý, že sa všetko zmenilo.

Ivka sa totiž zjavne rozhodla všetko po šiestich rokoch ukončiť a radikálny sek oznámila farmárovi prostredníctvom krátkeho listu: “Ahoj, prajem ti veľa šťastia s Kikou… Karty sú rozdané. Iva,” znelo stručné vyhlásenie. To však nebolo to najprekvapivejšie.

Radova reakcia totiž bola po spoločných rokoch viac ako zvláštna: “Tak hádam teraz sa z toho nezložím. No tak čo, musím ísť ďalej. Toto by som od nej v živote nečakal, veď sme sa na niečom dohodli… Veď napíšem aspoň, že na základe čoho. Ale čo to znamená, že karty sú rozdané? Ja za to nemôžem. To nech si každý vyskúša. Nikto nevie, čo to je byť dva a pol mesiaca len tak zavretý s niekým,” obraňuje sa so slzami v očiach podľa Plusky.

Veľavravné sú aj slová Kiky, ktorá si myslí, že správanie Rada snúbenicu ranilo. Ani ona však nevidí na ich “kamarátstve” nič zlé: “To, čo ja tu mám s Radkom, je veľmi krásne a čisté a ja sa za to vôbec nehanbím, pretože nemali sme spolu žiadne iné zblíženie. A to, že si dáme pusu a objímeme sa? Proste, pre mňa je veľmi dôležitý,” dodáva. Žeby už obidvaja zabudli na vášnivé chvíle pod spacákom, ktoré okrem tisícok Slovákov určite videla aj Ivana?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Televízia Markíza, Instagram/ivka.b