Kým si súťažiaci Radovan Dulin žije svoj farmársky sen, doma sa mu zmráka na poriadny problém. Je tomu len zopár dní, čo sa 38-ročný Popradčan zveril svojim súperom s tým, ako je to medzi ním, Kikou a jeho snúbenicou, pričom tá má na celú vec zjavne úplne odlišný názor.

Reality šou Farma 11 je popretkávaná mnohými vzťahmi, pričom k tým najkontroverznejším patrí priateľská náklonnosť medzi Radom a Kristínou (32). Dvojica má k sebe mimoriadne blízko už niekoľko týždňov, avšak k výraznejším intímnostiam medzi nimi zatiaľ neprišlo. Aj keď opakovane priznali, že sa občas potrebujú k niekomu “pritúliť”, vodič sanitky údajne vidí vo fotomodelke svoju partnerku Ivanu. Ako tiež na statku uviedol, tá mu mala dať pri televíznej príležitosti voľnosť a poslať ho pred kamery s tým, aby si to “užil”.

Kto by si však pomyslel, že Rado nenechá po jej slovách nič na náhodu? Po okamžitom romániku s Mirkou Csorbovou (19), ktorá neváhala rukou prevetrať jeho perinu hneď v úvode šou, si vytvoril silné puto k západniarke Kike. Práve s ňou trávi všetok svoj voľný čas, pričom výnimkou nie sú ani momenty diskutabilnejšieho charatkeru.

Aj keď Radova snúbenica držala dlhé týždne bobríka mlčanlivosti, zdá sa, že okolnosti v šou ju konečne prinútili zareagovať. Kým si spočiatku mnohí mysleli, že so správaním svojho snúbenca je vyrovnaná, opak bude zrejme pravdou. Ivane sa totiž začali ozývať ľudia, ktorým je vystupovanie Popradčana proti srsti a jeho partnerke vyjadrili masívnu podporu. So správami od sympatizantov sa krásna brunetka podelila aj na sociálnej sieti, kde poďakovala za podporu v časoch, kedy najbližší muž jej života zosmiešňuje ich vzťah doslova pred celým Slovenskom.

Radovi sa síce zdá, že nerobí nič zlé a postupuje len podľa pokynov svojej partnerky, avšak tá evidentne urobila za minulosťou už hrubú čiaru. “Ďakujeme vám za podporu, je to úžasné!” napísala na jednu zo správ, kde fanúšikovia vyjadrujú svoje zdesenie nad farmárom. Ten to však vidí inak. Ako sa totiž pred pár dňami vyjadril, keď raz vyjde z Farmy, bude opäť tým “starým” Radom so snúbenicou, nakoľko čo je na Farme, ostáva na Farme. Nuž, uvidíme.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/i.b.