Nedeľná tragédia v Bratislave stále rezonuje v srdciach Slovákov, ktorí sú otrasení z toho, že kvôli alkoholu prišlo o život päť mladých ľudí, kým ďalší zranení ležia v nemocnici. Obvinený Dušan Dědeček bol vzatý do väzby, odkiaľ napísal list, v ktorom vyjadril ľútosť. 

Po obrovskej tragédii v Bratislave na zastávke MHD Zochova, kde vyhaslo päť mladých životov, poputoval šofér z vozidla smrti do väzby. Dušan Dědeček si následne musí počkať na verdikt sudcu, ktorý ho môže odsúdiť na 20-25 rokov až doživotie.

Funkcionár deaflympijského výboru už počas výsluchu svoj skutok oľutoval a podľa zdroja z okolia mal dokonca žiadať policajtov, aby ho zabili. Podľa najnovších informácií PLUS 7 DNÍ napísal obvinený z cely list, v ktorom sa oficiálne vzdáva svojej funkcie. Jeho meno a fotografia už dokonca nefiguruje ani na webovej stránke.

Okrem odchodu z výboru v dopise taktiež oľutoval svoj skutok: „Svojou hlúposťou a nezodpovednosťou som spôsobil obrovskú tragédiu… Uvedomujem si tieto skutočnosti, s ktorými sa nikdy nemôžem zmieriť,“ napísal vlastnoručne. Podľa čerstvých informácií advokáta obvineného na tom nemá byť psychicky dobre.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: PLUS 7 DNÍ │ Foto: FB/Ranné noviny TV JOJ, deaflympic.sk