Známa a úspešná herečka, ktorá sa preslávila vo viacerých filmových trhákoch, ohlásila verejnosti nečakanú novinku. 48-ročná hollywoodska hviezda je krátko pred päťdesiatkou tehotná so svojím manželom. Ako bonus vyzradila, že dvojici sa dokonca narodia dvojičky!

Skvelá herečka Hilary Swank sa do povedomia fanúšikov zapísala úžasnými výkonmi vo filmových trhákoch ako Million Dollar Baby či Chlapci neplačú. 48-ročná hviezda Hollywoodu však pred niekoľkými hodinami šokovala fanúšikov počas rozhovoru v relácii Good Morning America.

Oscarová herečka totiž priznala, že je krátko pred svojou 50-kou tehotná! Na rozšírenie rodiny sa teší spolu so svojím manželom Philipom Schneiderom. Navyše prekvapila aj ďalším nečakaným bonusom, že bocian im prinesie dokonca dvojičky!

Toto je niečo, na čo som čakala dlhý čas, najbližšie sa stanem mamou,” uviedla. “A nielen jedného dieťatka, ale dvoch. Nemôžem tomu uveriť,” teší sa. Nastávajúca mamička, ktorá je v druhom trimestri, dodala, že sa momentálne cíti skvele a je šťastná, že môže o svojej nádhernej životnej novine hovoriť a zdieľať ju s fanúšikmi. Slovenských fanúšikov zas zarmútila správa o úmrtí herečky, ktorá si siahla na život a nechala list na rozlúčku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj:  YT/Good Morning America │ Foto: Twitter