Kto by si nepamätal na kontroverzného Adriána Figu, ktorý po prvýkrát zahviezdil v jojkárskej zoznamke Take Me Out? Jeho účasť pred televíznymi kamerami však pokračovala i v súťažiach Česko Slovensko má talent a SuperStar, kým aktuálne sa môže pochváliť 90-tisíc sledovateľmi na TikToku.

Adrián Figa sa zapísal do pamätí fanúšikov, keď si pred rokmi hľadal partnerku v zoznamke televízie JOJ s názvom Take Me Out. Mladému, dnes už takmer tridsiatnikovi, sa však pred kamerami zapáčilo a so svojím spevom sa prihlásil aj do súťaže Česko Slovensko má talent či SuperStar, hoci ani v jednej napokon neuspel.

Aktuálne sa tiež môže pýšiť takmer 90-tisíc sledovateľmi na sieti TikTok, odkiaľ vysiela aj súkromné videá či zoznamovacie akcie s mladými dievčatami. Práve posledná aktivita má Adriánovi robiť nemalé problémy, pričom portál Refresher uviedol, že má mať dokonca na krku obvinenie polície kvôli pedofílii. Či však na internete naozaj „loví“ mladistvé dievčatá, ukáže zrejme až vyšetrovanie.

Adrián tieto tvrdenia odmieta. Posvietil si naňho aj známy český YouTuber Sibířan či Ducklock, ktorí zverejnili záznamy z rozhovoru so slečnami. K závažným tvrdeniam sa v osobitnom videu vyjadril aj samotný milovník spevu a žien, pričom jeho slová si môžete vypočuť vo videu nižšie. Pôsobenie Figu na sociálnej sieti si všimla aj známa policajná stránka Hoaxy a podvody, ktorá sa zamerala na statusy šíriace nepravdivé informácie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: refresher.sk, YT/Sibířan │ Foto: YT/ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT