Kontroverzná modelka a moderátorka Agáta Hanychová tvorí po mnohých predošlých rozchodoch pár s mediálnym magnátom Jaromírom Soukupom. 53-ročný podnikateľ a 37-ročná brunetka sú spolu len 4 mesiace, no na ceste už má byť ich spoločné bábätko.

Agáta Hanychová (37), ktorá nedávno brutálne urazila modelku Andreu Verešovú, po sérii rozchodov s rôznymi mužmi, zdá sa, konečne našla svoje šťastie v láske. Modelka zakotvila u mediálneho magnáta Jaromíra Soukupa. S 53-ročným podnikateľom pritom strávila týždne v slnečnej španielskej Marbelle a neskôr si vyrazili do New Yorku.

Medzitým sa v zákulisí začalo pošuškávať, že Agáta má byť v druhom stave. Tieto sprvoti špekulácie sa nakoniec ukázali byť pravdivé, pričom tehotenstvo potvrdila pre český Blesk samotná tvmavovláska: „Som tehotná,“ znela jej stručná odpoveď bez ďalších detailov.

Podľa predbežných informácií Agáta ešte neukončila prvý trimester, a tak je vo vyjadreniach zatiaľ opatrná. Fanúšikom na Instagrame však neuniklo, že býva častejšie unavená, kým cez leto tiež prestala fajčiť cigarety. Ak všetko pôjde podľa plánu, onedlho pribudne k 11-ročnému Kryšpínovi z prvého vzťahu a k 5-ročnej Mii z druhého manželstva s Jakubom Prachařom tretí súrodenec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz │ Foto: IG/jaromir_soukup, agatahanychova