Redaktorka televízie Markíza Andrea Šprochová (39) si pred rokom prešla neuveriteľne bolestnou stratou. V štvrtom mesiaci gravidity totiž spolu s manželom Štefanom (40) prišli o vytúžené bábätko. Teraz však priznala radostnú novinku – je opäť tehotná!

Redaktorka Markízy Andrea Šprochová až doteraz dokázala utajiť pred zvedavými očami Slovákov veľkú životnú novinku. Len minulý rok sa pritom musela spolu s manželom Štefanom Šprochom zmieriť s obrovskou stratou. V štvrtom mesiaci tehotenstva totiž prišli o milované bábätko, na ktoré sa veľmi tešili.

Rodinu opantal smútok, ktorý však pred pár mesiacmi opäť vystriedala neskutočná dvojitá radosť. Ako prezradila samotná Andrea, dieťatko neprinesie bocian len do rodiny jej sestry, ale aj k nej samotnej! Bábätko, ktoré čoskoro pribudne k dcérke Emke (6), nosí markizáčka pod srdcom už štyri mesiace. Nakoľko sa jej tehotenské krivky už nedajú skryť ani pod voľnejšími šatami, rozhodla sa sympaťáčka prehovoriť na rovinu.

Sme v očakávaní. Ešte si to tak trošku užívame sami pre seba. Zatiaľ to bruško schovávam. Prvý trimester je, chvalabohu, šťastne za nami. Tak nám držte všetci palce,“ uviedla šťastne pre Nový Čas so slovami, že o tajomstve vie zatiaľ len najbližšia rodina a pár kolegov. So slovami o budúcnosti je pohoďácky manželský pár zatiaľ opatrný, keďže majú za sebou krutú skúsenosť. „Po tom, čo sa nám stalo, tak nie je veľmi jednoduché hovoriť, že niečo dobre dopadne. S obrovským rešpektom a očakávaním ešte viac ako kedykoľvek predtým ideme krok po kroku a uvidíme, čo bude,“ dodáva spokojne Štefan. Blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/andrea_sprochova