Tomu sa povie šok! Ostrieľaný moderátor a zabávač Andrej Bičan v obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome nečakane končí. Na jeho miesto už televízia našla inú známu tvár, ktorú diváci poznajú z viacerých zábavných relácii.

Andrej Bičan, ktorý si v súkromnom živote prešiel nepekným rozvodom, má zrejme pre robenie si starostí o dôvod naviac. Televízia Markíza, ktorá zabezpečovala v minulosti zabávačovi nemalé príjmy, ho mala podľa informácii Topiek vyšachovať z nasledujúcej série Tvoja tvár znie povedome.

Obľúbená zábavná a talentová šou už pritom predstavila hviezdnych účinkujúcich, ktorí zabodujú o priazeň poroty aj divákov. Najnovšie televízia šokovala aj výmenou dlhoročného moderátora Pyca, ktorý sa venuje svojej knihe a na jeho miesto sa tak postaví bývalý účinkujúci Martin Nikodým.

Turbulencie sa ale nevyhli ani porotcovským kreslám. Vedľa Zuzany Fialovej, Kulyho a Dana Dangla sa totiž po novom neobjaví Bičan, ale známa slovenská herečka a zabávačka Zuzana Šebová, ktorú si diváci obľúbili v seriáli Horná Dolná, či v zábavnej relácii Inkognito alebo Keredenc! “Zuzka doplní zostavu porotcov a bude každý týždeň hodnotiť výkony ôsmich účinkujúcich,” prezradil zdroj zo zákulisia. Televízia sa zatiaľ k tejto novinke nevyjadrila, no už čoskoro bude musieť predstaviť finálnu zostavu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Andrej Bičan skončil v šou Tvoja tvár

Zuzana Šebová už v Tvojej tvári účinkovala ako hosť

Zdroj: topky.sk │ Foto: Televízia Markíza