Obrovská tragédia! Herečka Zuzana Haasová, prežíva najhoršie chvíle, osud sa s ňou zjavne nemazná. V lete 2013 prišla o dcérku Karolínku. Dlho sa po tom snažila opäť otehotnieť. Úspešne sa jej to podarilo avšak v ôsmom mesiaci o vytúžené dieťatko prišla!

[sociallocker]Pre rodiča je najhoršie, ak prežije svoje dieťa. No keď ho nosí v brušku, prihovára sa mu a cíti, že niečo v ňom žije, strata nenarodeného dieťaťa je o to bolestivejšia. Obľúbená herečka sa svojho bábätka nevedela dočkať. Dlho jej trvalo, kým sa zmieri so skutočnosťou, že už o jedno dieťa prišla. Keď otehotnela znova, dostala sa do rúk odborníkov a bola pod neustálym dohľadom, keďže je už od detstva diabetička.
Nechcela médiám prezradiť ani pohlavie dieťatka, ani termín pôrodu. Zrejme nechcela nič zakríknuť. Žiaľ, Zuzane sa nepodarilo bábätko priviesť na svet. Druhýkrát tak prežíva strašnú bolesť a utrpenie matky. Momentálne je po operácii a podporuje ju celá rodina. Znova sa musí odraziť od úplného dna. Z prvého vzťahu má dcéru Romanku, a tá ju spolu s jej priateľom držia nad vodou.

hdhddhdhd

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook [/sociallocker]