V 90. rokoch ovládla celú Európu hudobná skupina Kelly Family, ktorá si na svoje konto pripísala niekoľko nezabudnuteľných hitov. Z deviatich súrodencov bol v danom období pre fanúšikov najvýraznejší tínedžer Paddy a najmladší člen kapely Angelo.

Hity An Angel, First Time či Can’t Help Myself hrali pred dvadsiatimi rokmi takmer z každej domácnosti, pričom len málokto nepoznal spievajúcich súrodencov Kellyovcov. Pre deväťčlennú kapelu boli charakteristickým prvkom dlhé vlasy a práve bez nich sa len pred pár hodinami ukázal “najmladší” člen Angelo.

Kedysi rozkošné chlapča s anjelským hlasom je dnes otcom piatich detí a naďalej pokračuje v kariére, avšak jeho vzhľad neprešiel ani po rokoch žiadnou dramatickou úpravou. 39-ročný hudobník síce čas nezastaví, no v jeho tvári stále spoznáte speváka z 90. rokov. Na sociálnej sieti ale ostali jeho verní fanúšikovia doslova v šoku, keď zverejnil nové fotografie. Na nich je totiž zvečnený bez svojej typickej hrivy, a aj keď záber okomentoval slovami: “Žiadny risk, žiadna zábava,” napokon bolo všetko inak.

Za jeho premenou totiž stála maska, na ktorú sa nechal nahovoriť kvôli účinkovaniu vo videoklipe svojho 20-ročného syna Gabriela. “Môj otec je za každú zábavu, takže som ho nemusel dlho prehovárať, aby skúsil plešinu. Chcel len masku, nechcel si oholiť vlasy, ako som to v minulom videu urobil ja,” uviedol pre nemecký denník Bild.

„Mal som v tom videu hrať pochybného šéfa nahrávacej spoločnosti a vďaka pomoci úžasnej vizážistky Yvonne a jej skvelému umeniu boli všetky moje vlasy rýchlo schované a množstvo nových chlpov sa objavilo na mojej hrudi. Bolo to veľmi zábavné,“ povedal k premene samotný Angelo, kým v klipe sa objavili aj jeho bratia Jimmy (50), Joey (48) aj dcéra Helen (18.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YouTube, IG/angelokellyofficial