Predseda strany SNS Andrej Danko má údajne doma prežívať ťažké časy. So svojou krásnou priateľkou Simonou Frantovou sa mal po niekoľkých rokoch rozísť. Je však za ich koncom komunikácia s Alenou Zsuzsovou?

Šéf parlamentu a líder strany SNS Andrej Danko má za sebou viacero škandálov. Okrem toho, že musel vysvetľovať pôvod svojej rigoróznej práce, sa nedávno prevalila aj jeho šteklivá komunikácia s obvinenou Alenou Zsuzsovou.

Vysoko postavený politik však zvolal tlačovku, na ktorej sa snažil vysvetliť, že po celý čas komunikácie netušil, že ide práve o Zsuzsovú, a zároveň tvrdil, že spolu neriešili žiadne politické témy. Tomuto tvrdeniu ale nenahráva komunikácia Kočnera a Zsuzsovej v Threeme, kde sa mali dohadovať na akýchsi podkladoch pre Danka.

Najnovšie sa dokonca prevalilo, že predseda sa mal rozísť so svojou krásnou priateľkou a moderátorkou Simonou. Viacerým tak automaticky napadlo, že za koncom niekoľkoročného vzťahu je práve škandál so Zsuzsovou: “Je to už minimálne dva týždne a kauza so Zsuzsovou je čerstvejšia,“ uviedol ale zdroj pre Plusku. Kde je teda pravda, vie len samotná dvojica. Danko ani jeho priateľka sa však k citlivej téme nechceli vyjadrovať.

>>TU<<< (opens in a new tab)">Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook/Andrej Danko – predseda SNS, Instagram/simonafrantova, Televízia Markíza