Filmový svet sa zahalil do smútku potom, čo na večný odpočinok odišiel obľúbený hollywoodsky herec Fred Willard (†86). Okrem množstva filmových úloh bol i nezabudnuteľnou súčasťou komédie Prci, prci, prcičky, ktorú si zamilovalo i množstvo slovenských divákov.

Hope Mulbarger, dcéra herca Freda Willarda, na Twitteri potvrdila, že jej otec skonal uplynulý piatok v noci, avšak príčinu smrti neuviedla. „Neustále bol aktívny, pracoval a robil nás šťastnými až do samého konca. Tak veľmi sme ho milovali!“ dodala.

Zosnulý herec bol jedným z najúspešnejších komikov v Hollywoode, pričom mu česť vyznalo množstvo osobností zo sveta šoubiznisu. „Fred Willard bol najzábavnejší človek, s ktorým som kedy pracoval. Bol to milý, úžasný muž,“ uviedol na adresu svojho kolegu Steve Carell.

Humorista sa okrem iného objavil v obľúbených seriáloch Ženatý so záväzkami, Sabrina, mladá čarodejnica, Priatelia, Modern Family, ale aj v kultových filmoch Prci, prci, prcičky, 50 odtieňov čiernej, Svadby podľa Mary či ako jediná „ľudská“ postava v animovanom filme WALL-E. Fred bol od roku 1972 ženatý s manželkou Marry, ktorá skonala v roku 2018. Česť jeho pamiatke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: NBC | Foto: YouTube