Materská láska nepozná hraníc a svoje o tom vie aj dôchodkyňa Linda (76), ktorá nedá dopustiť na svojho 42-ročného syna. Práve s ním sa nedávno vybrala na obed do rýchleho občerstvenia KFC, odkiaľ však netradičnú rodinku okamžite vyhodili! 

Aj keď sa reťazec rýchleho občerstvenia pýši tým, že majú prekliato dobré kurčatá, mladý muž si nevychutnával len ich chuť. Krídelká totiž zapíjal materským mliekom priamo z prsníka svojej 76-ročnej matky, ktorá ho neváhal pred zrakmi ostatných zákazníkov kojiť!

„Cítil som sa, akoby som pozeral nejaké fetiš video. Ja by som ich nevyhodil iba z reštaurácie, ja by som ich nechal rovno zatknúť. Ako môže kojiť ešte v tomto veku?!“ pýty sa jeden zo svedkov incidentu. Ako však uviedla starostlivá matka, môže si robiť, čo sa jej zachce. „Som matka a mám právo svoje dieťa kojiť. Ak nesúhlasíte s tým, ako vychovávam svojho syna, je to váš problém,“ povedala dôchodkyňa Linda Berrety.

So svojim synom, s ktorým stále žije, má mať nadštandardný vzťah a považuje ho nielen za skvelého a krásneho muža, no tvrdí, že na ňu jej dieťa nedá dopustiť. Ako tvrdí, kojí len o trochu dlhšie ako ostatné mamičky, a kým mnohí považujú jej správanie za vulgárne, iní jej fandia. Napriek tomu sa však na fact-checkingovom webe Snopes objavila informácia, že v tomto prípade sa má s najväčšou pravdepodobnosťou jednať o hoax.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Snopes, metro.co.uk