Šoubiz ŠOK! Evelyn na Farme ako moderátorka KONČÍ, nahradí ju tento muž!

ŠOK! Evelyn na Farme ako moderátorka KONČÍ, nahradí ju tento muž!

Markizácka reality šou Farma si získala počas trinástich sérií mimoriadne množstvo fanúšikov, a aj keď ju mnohí považujú za kontroverznú, čísla sledovanosti hovoria jasnou rečou. Kým počas deviatich ročníkov sprevádzala divákov reláciou Kvetka Horváthová, pri jubilejnej desiatej sérii prišlo k nečakanej zmene.

Na poste moderátorky ju nečakane vymenila komička Evelyn, ktorá sa na statku udržala počas štyroch sezón, avšak aktuálne dochádza k ďalšej zmene! Vôbec po prvýkrát bude Farmu moderovať muž, ktorý sa ešte donedávna taktiež objavoval na televíznych obrazovkách deň čo deň!

Ako len pred okamihom uviedla TV Markíza, s novou sezónou prichádza pred televízne kamery aj nový moderátor, ktorým bude hviezda seriálu Oteckovia, herec Marek Fašiang. „Úlohu moderátora som sa rozhodol prijať, pretože Farma patrí dlhé roky k najsledovanejším programom Markízy a je pre mňa česť, a zároveň veľká profesijná výzva byť je súčasťou. Presvedčila ma dôvera ľudí, ktorí za projektom stoja, nový formát tejto šou ako aj fakt, že mám rád prírodu, zvieratá a hry,“ uviedol herec, ktorý sa okrem natáčania v exteriéri teší aj na rôznych súťažiacich a ich farmárske výrobky.

A čo na koniec na Farme hovorí dnes už exmoderátorka Evelyn? „Boli to krásne štyri roky môjho života a som za ne televízii Markíza a najmä skvelým kolegom nesmierne vďačná. Je čas sa posunúť a inak ako zmenou sa posunúť nedá. Vnímam to ale ako mimoriadne priaznivú zmenu a projektu a môjmu nástupcovi držím palce.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza | Foto: IG/evelynjefresh, marekfasiang, tvmarkizaofficial

Exit mobile version