Známy futbalista, ktorý sa takmer dostal do La Ligy v Barcelone, si v roku 2010 objednal brutálnu vraždu svojej expriateľky a matky svojho synčeka. Namiesto väzenia si ale môže naďalej užívať slobodu!

Známy futbalový brankár Bruno Fernandes kedysi patril k špičke v obľúbenom športe a mal to dokonca namierené do La ligy v Barcelone. V roku 2010 si ale objednal brutálnu popravu svojej expriateľky a mamy svojho synčeka Elizy Samúdio. 25-ročná modelka sa nikdy nenašla, keďže jej telo bolo rozsekané na kúsky, ktorými vrahovia nakŕmili psov.

V roku 2013 sa brankár postavil pred brazílsky súd a bol uznaný vinným z vraždy, objednávky a ukrývania tela svojej manželky, ako aj z únosu syna. Fernandesa ale v júli tohto roka pustili z väzenia a naďalej zostáva len v domácom väzení, kde si má odpykávať 22-ročný trest.

34-ročný muž sa tak vyhol pobytu za mrežami, a dokonca si môže naďalej užívať futbalový trávnik. Podľa informácii portálu Whatsnew2day mal podpísať zmluvu s brazílskym tímom Pocos de Caldas. Klub momentálne čaká len na sudcovo povolenie, ktoré umožní Fernandesovi opustiť dom kvôli zápasom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: whatsnew2day.com │ Foto: Twitter, YouTube/Goal