Tak toto rozhodne nikto nečakal! Talentovaná speváčka a víťazka Talentu Gyongyi Bodišová bola dlhšie spájaná so starším pánom Vladimírom, s ktorým sa objavovala na verejnosti. Všetko však má byť inak a tmavovláska má údajne tvoriť celé roky pár so ženou!

Gyongyi Bodišová pred rokmi zahodila svoju jedinečnú príležitosť, keď vyhrala súťaž Česko Slovensko má talent. Jej manažér Július jej dodnes nevie odpustiť nezodpovednosť a na sociálnych sieťach pravidelne zverejňuje aktuality a novinky z jej života. Smutné zábery však ukázala aj samotná speváčka, ktorá zrejme žije v poriadne neútulných podmienkach.

Len pred pár dňami príjemne prekvapila fanúšikov, keď zverejnila video, v ktorom opäť predviedla dar od Boha vo svojom hrdle. O škandál sa však krátko na to postaral znovu jej bývalý manažér, ktorý odhalil citlivé informácie zo súkromného života víťazky Talentu. Podľa jeho slov totiž Gyongi so starším pánom Vladimírom nikdy nežila v partnerskom zväzku a pár má už celé roky tvoriť s mladou ženou menom Kristína!

Informácie potvrdil podľa portálu Topky samotný Július: “Keď som vybavil koncerty, rušila ich. Kde vznikol problém Gyöngyi Bodišovej – bohužiaľ, žije s babou, ktorá jej berie kariéru. Je to sebecká slečna, neprajníčka, tak to aj dopadlo. Keby sa rozhodovala sama, tak je fajn, ale Kristína ničí jej kariéru. Bohužiaľ, vzdal som to. Drzá, nezodpovedná,” napísal šokujúcu novinku, foto >>> TU <<<.

Pri pohľade na sociálnu sieť je zrejmé, že speváčka a istá Kristína sú si naozaj blízke. Nechýbajú spoločné fotky, ako aj zverejnené výsledky z aplikácie “Ako sa k sebe s partnerom hodíte”, kde figurujú práve mená dvoch dievčat. Žeby Goyngyi naozaj celý čas tajila toto veľké tajomstvo?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk │ Foto: Facebook/Perla Bodisova, Televízia Joj