ŠOK! Hamran to potvrdil: Polícia obvinila politika z koalície!

Dátum:

Po sérii obvinení vyšetrovateľov NAKA voči vysokopostaveným politikom strany Smer prišiel ďalší šok. Policajný prezident Štefan Hamran v relácii Na telo plus avizoval obvinenie aj politikovi z koalície, hoci neupresnil, o koho sa jedná. Podľa prvých informácií má byť obvinený tento poslanec zo strany Sme rodina!

Kauza Roberta Kaliňáka a Roberta Fica naberá na obrátkach. Po tom, čo sudca Špecializovaného trestného súdu poslal do kolúznej väzby bývalého ministra vnútra, môže čakať podobný osud aj šéfa Smeru. O expremiérovi rozhodne Národná rada už vo štvrtok, pričom jeho väzbu navrhuje prokurátor.

Policajný prezident Štefan Hamran ale poriadne šokoval v relácii Na telo plus, keď uviedol, že polícia obviní aj politika zo súčasnej koalície. „Tieto dni vznášame obvinenie ďalšej politicky exponovanej osobe z koalície,“ uviedol, no dodal, že bližšími informáciami nedisponuje. Je to podľa neho dôkaz, že polícia má rozviazané ruky a všetko prebieha v súlade so zákonom.

Ako odhalil portál Zregiónu.sk, polícia skutočne obvinila v rámci akcie Inferno – 8. okruh poslanca z radov koalície, pričom má ísť o Martina Borguľu zo Sme rodina. Ten mal zaplatiť úplatok vo výške 50-tisíc eur za to, že NAKA zametie jeho prípad z roku 2018, v ktorom mal Bernard Slobodník a vyšetrovateľ Marian Kučerka zobrať od Borguľu a podnikateľa Petra M. úplatok vo výške 180-tisíc eur, pod koberec. Vo veci mal najprv vystupovať ako poškodený, no následne ako obvinený za prečin podplácania. Reakcia predstaviteľov Sme rodina by mala prísť v najbližších hodinách.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  tvnoviny.sk, zoznam.sk │ Foto: Televízia Markíza, FB/Martin Borguľa

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...

Slovenská speváčka a herečka (40) ŠOKUJE: Utajila tehotenstvo aj pôrod!

Známa slovenská speváčka a herečka, ktorú fanúšikovia obľubujú najmä...