Len prednedávnom prišla prekvapivá správa o rýchlych zásnubách obľúbeného slovenského herca Petra Makranského. Jeho vyvolenou sa má stať Mirka, ktorá patrila k jeho skalným fanynkám. Ako sa však zdá, ešte stále je vydatá, pričom viac prezradil jej manžel, ako aj bývalý priateľ Vratko Rohoň.

Herec Peter Makranský, ktorý zahviezdil i v seriáli Chlapi neplačú, sa po dvoch rokoch od rozvodu s misskou Petrou Nezvalovou zahľadel do novej ženy. Umelec, ktorý vychováva 8-ročnú Sárku a 5-ročného Marka, sa zaľúbil do svojej skalnej fanynky Mirky. Tmavovláska na jeho predstaveniach roky sedávala v prvom rade, až sa dvojica dala pred pár mesiacmi dokopy.

O to šokujúcejší bol nedávny krok Makranského, ktorý po štyroch mesiacoch randenia požiadal Mirku o ruku rovno na divadelnom pódiu. Kráska súhlasila, no ich veľká romantika má stále jeden háčik. Hercova snúbenica je aj naďalej vydatá žena, aj keď podľa informácii Nového Času podala v januári žiadosť o rozvod. Svojho manžela mala opustiť práve kvôli novému vzťahu s Makranským. Daniel, majiteľ leteckej spoločnosti, sa na zásnubách svojej stále zákonitej pobavil: “Ja so svojou manželkou Mirkou nie som v kontakte, ale tiež sa ku mne dostala informácia, že sa zasnúbila a dobre som sa na tom pobavil. No predpokladám, že ona vie, čo robí a je to čisto len na nej,” odkázal.

K situácii sa vyjadril aj Mirkin bývalý snúbenec a známy spevák Vratko Rohoň, ktorý sa ako pilot s Danielom pozná a denne stretáva. Obidvaja muži sa majú na kroku brunetky zabávať: “Spoločne sa na tom smejeme. Mirka a ten herec svoje zásnuby srdcervúco uviedli, dojato tlieskala celá sála, no pritom nikto nevedel, že ona je ešte stále vydatá… Mirka odišla za týmto hercom a prezentuje, že to je jej muž, pritom už jedného muža má. Je to bizar,“ smeje sa Rohoň so slovami, že zásnuby údajne bavia celú leteckú komunitu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<< 

Zdroj: cas.sk | Foto: IG/peter.makro.makransky, FB/Vratko Rohoň