Fanúšikovia populárnych seriálov Beverly Hills 902 10 či Krok za krokom sú zdrvení. Známa herečka, ktorá má len 64 rokov, aktuálne bojuje podľa najnovších informácii o svoj život. Po tom, čo u nej prepukol zápal mozgových blán, skončila v nemocnici a upadla do kómy.

Známa herečka Denise Dowse momentálne podľa informácii HollywoodLife bojuje v nemocnici o svoj život. 64-ročná televízna tvár mala dostať zápal mozgových blán a následne upadla do kómy. Smutnú správu zverejnila jej sestra, ktorá uviedla, že Denise je vo vážnom stave a prosí fanúšikov, aby sa za jej uzdravenie modlili.

Herečka sa preslávila účinkovaním v obľúbenom tínedžerskom seriáli Beverly Hills 902 10, kde stvárnila postavu Yvonne Teasley. Okrem toho si však zahrala aj v sledovaných seriáloch ako Akty X, Krok za krokom, Grey´s Anatomy, Kosti, Dr. House či Monk.

Jej sestra na sociálnej sieti zverejnila smutné slová o herečkinom stave: “Prosím vás, aby ste v tejto chvíli smerovali vaše myšlienky a modlitby mojej sestre Denise. Tá je momentálne v kóme, do ktorej upadla kvôli zápalu mozgových blán. Doktori nateraz nevedia, kedy sa preberie,” napísala so slovami, že talentovaná umelkyňa má pred sebou ešte veľa úspešných projektov. V kóme skončila pred niekoľkými dňami aj ďalšia známa herečka, ktorá utrpela vážne popáleniny pri autonehode.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  hollywoodlife.com │ Foto: Twitter, FB/Beverly Hills 90210, YT/Lady You Shot Me