Politika ŠOK! Hygienik Mikas sa stretol s Marošom Molnárom: Nečakaný krok!

ŠOK! Hygienik Mikas sa stretol s Marošom Molnárom: Nečakaný krok!

Tréner z markizáckej relácie Extrémne premeny už pred približne mesiacom pozval hlavného hygienika Jána Mikasa do svojej šou, kde mu chcel pomôcť schudnúť prebytočné kilogramy. Pred pár hodinami skutočne konečne došlo k ich stretnutiu a Mikas sa podľa vlastných slov odhodlal k nečakanému kroku.

Maroš Molnár už v markizáckej relácií Extrémne premeny, ktorá sa teší veľkej popularite, pomohol nejednému obéznemu človeku. Slováci, ktorí prešli rukami známeho trénera, zmenili svoj život o 180 stupňov a s vytúženou postavou prišlo aj nové sebavedomie či rozhodnutia. Medzi Molnárových klientov patrí dokonca aj prezidentka Zuzana Čaputová, ktorej tajomstvo prasklo len nedávno.

Večne usmiaty Maroš pritom len pred mesiacom pozval do svojej šou aj hlavného hygienika Jána Mikasa, ktorý však zrejme nateraz účinkovanie v relácií odmietol. Napokon ale došlo k stretnutiu za jedným stolom, kde páni predebatovali situáciu v športe, no hygienik sa odhodlal aj na nečakaný krok. „Nie som nepriateľom športu, hoci uznávam, že to tak môže pôsobiť. Epidemiologická situácia stále nie je dobrá, preto uvoľňujeme opatrenia postupne, sme opatrní,“ uviedol na facebookovej stránke Úradu verejného zdravotníctva.

Počúvam názory i návrhy od ľudí priamo z terénu. Stretol som sa s fitness trénerom Marošom Molnárom. Okrem aktuálne nastavených opatrení v oblasti športu sme hovorili aj o mne ako súkromnej osobe. Nie som totiž ten, kto odporúčania iba dáva, ale aj ich počúva. Odporúčaniami pána Molnára sa budem riadiť,“ uviedol prekvapivo. Zdá sa, že od Maroša prijal rady ohľadne stravovania či cvičenia, ktoré môžu jeho telo a zdravie výrazne zmeniť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky │ Foto: Facebook/Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, YouTube/Peter Pellegrini, Televízia Markíza

Exit mobile version