Miláčik všetkých Čechov, legendárny hokejista Jaromír Jágr už nejaký ten čas, tvorí pár so striptérkou Veronikou. Najnovšie sa objavili informácie, že sú vraj v radostnom očakávaní!

Mala to dokonale naplánované a premyslené alebo ide o skutočné city? Túto otázku si kladie nejeden fanúšik úspešného hokejistu. Pre každú zlatokopku by bol Jágr úlovkom snov a zdá sa, že Veronike Kopřivovej sa to aj podarilo.

Ako informuje extra.cz, do ich redakcie sa dostali správy o možnom tehotenstve striptérky. Vraj už pred nejakým časom vysadila antikoncepciu a dieťaťu sa vôbec nebráni.

[sociallocker]„Od tej doby, čo je s Jágrom, tak nemyslí na nič iné, len na to, ako si s ním urobiť dieťa. Už vysadila aj tabletky. Sťažovala sa dokonca, že kvôli tomu sa jej zhoršila pleť. Ale to nerieši, teraz sa sústredí hlavne na svoj cieľ,“ napísala jedna jej dobrá kamarátka do redakcie.

Sú to informácie, ktorým sa dá skutočne veriť? Samotná Veronika sa k tomu samozrejme, nevyjadrila. Ďalšia otázka, ktorá sa mnohým naskytá je, či je na potomka pripravený aj samotný Jágr, ktorý sa kedysi vyjadril, že dieťa plánuje až po ukončení hokejovej kariéry. Do “dôchodku” sa však ešte nechystá. Rozhodol sa uprednostniť rodinu pred hviezdnou kariérou?

Na tieto otázky možno dostaneme odpovede už onedlho. Uvidíme či sa Veronike podarilo dosiahnuť svoj cieľ a či nosí pod srdcom malého Jágra.

Zdroj: extra.cz | Foto: Instagram[/sociallocker]