Atmosféra na Farme hustne a s pribúdajúcimi týždňami farmári čoraz viac taktizujú. Hádky, konflikty a zlé vzťahy sa podpísali na psychike jedného z farmárov, ktorý sa s plačom psychicky zrútil. Dokonca požiadal o návštevu psychológa.

Na Farme sa opäť vytvorili znepriatelené tábory. Po tom, ako sa farmár týždňa Erik Zahorjan rozhodol, že sluhovia a ohrození budú Heňo a Rebeka, sú vzťahy na statku poriadne napäté. Zaľúbená dvojica je presvedčená, že z Erikovej strany ide o pomstu kvôli ohrdnutej láske. To ešte navyše Rebeka netuší, že vypadnutú Nikol kontaktoval priateľ Galantčanky a zrejme má pre ňu ostrý odkaz. Dokonca došlo aj k vzbure a niektorí farmári začali vyjedať zásoby jedla.

Dvojica teraz vyhlásila Erikovi vojnu, pričom 26-ročný Prešovčan nevychádza dobre ani s Evou či Norom. Nepriateľská atmosféra, hádky a konflikty si však už vyberajú svoju daň a podpisujú sa aj na psychickom zdraví súťažiacich. Nápor nezvláda práve farmár týždňa Erik, ktorý skončil v slzách a doslova sa psychicky zrútil.

Nepomáhalo ani utešovanie vernej spoločníčky Sáry: „Človek sa tu snaží, že by dobre bolo, a niekto nie je spokojný s ničím… Celé ma to tu už ničí… Ma to tu zožiera, nedávam to tu, nedávam, nedávam… Nech tu príde psychológ, chcem sa s ním porozprávať, či som normálny alebo normálny nie som,“ vzlyká Erik. Nevedno tak, či odborník naozaj prehovorí so zúfalým farmárom alebo sa napokon zbalí a pôjde domov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: farma.markiza.sk │ Foto: Televízia Markíza