V drogovej kauze, v ktorej sú vyšetrovaní aj manželia Zuzana Plačková a René Strausz, došlo k náhlej udalosti. Jeden z obvinených, u ktorého našli počas razie veľké množstvo drog a finančnú hotovosť, vo väzbe náhle zomrel. Okolnosti sú naďalej predmetom vyšetrovania.

Po nedávnej policajnej razii skončila v putách aj známa influencerka Zuzana Plačková s manželom Reném Strauszom. Aktuálne sú v drogovej kauze stíhaní na slobode a čaká ich súd. V prípade bolo obvinených aj viacero ďalších osôb. Na adresu Plačkovej a kokaínu vo vláde sa pritom vyjadril Robert Fico, na ktorého slová okamžite zareagovala prokuratúra i strana OĽaNO.

Portál TVnoviny priniesol šokujúcu správu o tom, že obvinený 56-ročný Pavol Duchoň mal vo väzbe náhle zomrieť. Počas razie sa uňho našlo 9 kíl pervitínu a 70-tisíc eur, pričom v organizovanej skupine mal mať funkciu skladníka.

Informáciu o úmrtí potvrdila televízií Markíza generálna prokuratúra a predbežne sa hovorí o zlyhaní srdca. “Môžeme potvrdiť, že obvinený P. D. počas výkonu väzby zomrel. Okolnosti úmrtia však bližšie komentovať nebudeme, nakoľko sú predmetom vyšetrovania, v ktorom vykonáva dozor Okresná prokuratúra Trenčín,” dodal hovorca prokuratúry Dalibor Skladan.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: YT/Netky Redakcia