Krásna speváčka Jennifer Lopez (49) sa len pred pár dňami podelila s fanúšikmi na sociálnej sieti s radostnou novinkou o svojich zásnubách. Krátko na to však prišlo nečakané odhalenie nevery!

Jennifer Lopez patrí k najkrajším speváčkam v šoubiznise a len pre pár dňami sa s fanúšikmi podelila o mimoriadne radostnú novinku vo svojom súkromnom živote. So svojím priateľom Alexom Rodriguezom (43), bývalým bejzbalovým hráčom New York Yankees, sa zasnúbili, keď pred kráskou pokľakol s prsteňom na romantickej pláži.

Len krátko po gratuláciách a šťastí hrdličiek však prišiel nečakaný šok. Alexov bejzbalový kolega Jose Canesco totiž na Twitteri zverejnil sériu statusov, v ktorých odhaľuje Jenniferinho snúbenca ako neverníka: „Chúďatko Jennifer, nemá ani tušenie, kto jej snúbenec v skutočnosti je. Jennifer Lopez, vieš o Alexovi Rodriguezovi príliš málo. Podvádza ťa totiž so svojou bývalou manželkou Jessicou,“ tvrdí so slovami, že bol s Jessicou práve vo chvíli, keď jej mal Alex volať.

Zašiel však ešte ďalej a okrem výzvy na boxerský alebo MMA zápas nazýva Alexa kusom h*vna. Nateraz ale nie je jasné, či sú jeho slová len výkrikom do tmy, alebo má naozaj dôkazy o Alexovej nevere. V prípade, že by sa jeho podozrenia naplnili, ostane Jennifer opäť sama. Po štyroch rozvodoch išlo už o jej piate zasnúbenie, ktoré by na prahu jej päťdesiatky mohlo byť aj posledné.

J Lo sa pred pár dňami zasnúbila s Alexom
Krátko na to mal jeho bývalý kolega odhaliť neveru
Ukončí táto novinka romantický vzťah Jennifer?

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: Instagram