Mario Cimarro, alebo Juan zo Skrytej vášne, sa minulý rok zahľadel do slovenskej missky Bronislavy Gregušovej. Po ročnom vzťahu má dvojica krásnu novinku, ktorú kubánsky fešák zverejnil na svojom instagramovom profile.

Charizmatický Juan z obľúbeného rodinného seriálu Skrytá vášeň sa počas uplynulého roka zahľadel do krásnej Slovenky a finalistky Miss Slovensko 2015 Bronislavy Gregušovej (27). Mario Cimarro, ktorý si získal srdcia žien po celom svete, sa v našej krajine objavoval čoraz častejšie, učil sa slovenčinu a dnes už vieme, že dôvodom bola práve láska.

48-ročný fešák z telenovely s kráskou aktuálne žije v Paraguaji, kde sa venuje porotcovaniu tanečnej súťaže Baila Conmigo. Ako sa ale zdá z najnovších záberov a slov na jeho Instagrame, dvojica posunula svoj romantický vzťah do vyššieho levelu.

Mario mal totiž podľa všetkého svoju lásku požiadať o ruku pri nádherných vodopádoch: „Po hľadaní spriaznenej duše, pozeraní, cestovaní, rozprávaní a pozeraní do tvojich očí prichádza čas zastaviť sa, meditovať, oslavovať a zaviazať sa, zvlášť, keď povedala áno!“ raduje sa herec. Blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/mariocimarro, ronigregus