Aj v tomto má mať prsty Kočner? Obvinený podnikateľ mal údajne ovplyvňovať aj známy internetový denník. Po vražde novinára mal jediný cieľ, ktorý mal prezradiť v SMS komunikácii obvinenej Zsuzsovej.

Na povrch vyplávali ďalšie šokujúce SMS správy, ktoré prebehli medzi Kočnerom a Zsuzsovou. Počas uplynulých dní padli v rozhovoroch dvoch obvinených mená ako Fico, Bugár, Danko či Jankovská, na čo už zareagovala Kuciakova sestra, ktorá poslala Ficovi poriadne tvrdý odkaz.

Najnovšie ale vyplával na povrch ďalší škandál. Kočner sa mal v SMSkách chváliť tým, že po protestoch Za slušné Slovensko chce spochybniť obrovskú účasť na nich cez známy internetový portál Hlavné správy. Kočner 10. marca 2018 napísal, že protesty „dopadli OK“, no chcel, aby sa rozšírilo, že sa na nich nezúčastnilo až toľko ľudí: „Kukni, čo som vymyslel. Zajtra k tomu vyjde komentár v Hlavných správach a na Netkách. A to som dal do tabuľky prehnané (dvojnásobné) počty. A vidíš aká pi**, nič to bolo. Celé ich protesty. Pôjde to aj do TA3. A takto to ľudia POCHOPIA. Jednoduché a prehľadné,“ napísal Zsuzsovej podľa informácii DenníkaN.

Dopísal aj: „A dám reklamu Hlavné správy aj na budovu Technopolu. Slniečkárov dzigne.“ Čo je oveľa zarážajúcejšie, obidva weby, Hlavné správy aj Netky, naozaj články v tomto duchu o niekoľko hodín vydali. Ako prvý vyšiel príspevok na portáli Ďateľ.sk, ktorý spravoval bývalý kamarát Kočnera, Peter Tóth. Následne ho prevzali obidva weby. Kočner to ihneď opäť zvestoval Zsuzsovej. „Môj nápad s grafom už letí Slovenskom. Ave ja. Poj***me ich. Na konci dňa (keď sa nič nedoj** a všetko pôjde podľa plánu) tak to posilní moju pozíciu,“ napísal. Hlavné správy spravuje šéfredaktor a podnikateľ Robert Sopko, kým bulvár Netky patrí podnikateľovi Petrovi Vincemu, ktorého minulý rok zatkla NAKA pre podozrenie z podvodov na DHP, no následne ho prepustili. Počas futbalového zápasu bol vyfotený so Štefanom Harabinom.

Podľa správ Zsuzsovej mal byť ďalším človekom, ktorý im pomôže s rozšírením tejto témy, aj smerák Glváč, ktorého intímna komunikácia so Zsuzsovou už bola zverejnená. „Majú ľudí, čo spravujú kopu profilov a prispievajú do diskusií k článkom vo všetkých médiách. Tak to uvidí oveľa viac ľudí a budú to zdielať,“ navrhla Zsuzsová, na čo jej Kočner odpísal: „Stalo sa.“ Glváč existenciu konverzácie na túto tematiku popiera.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

10. marca 2018 vyšiel Tóthovi tento článok na portáli Ďateľ.sk

Zdroj: dennikn.sk │ Foto: YouTube/HNtelevízia, Tv Markíza