Boris Kollár (55) si mal podľa najnovších medializovaných informácií písať aj s ďalšou transrodovou ženou. Tentokrát má ísť o 30-ročnú Rómku Nikolu zo Svidníka, ktorá sa živí prostitúciou. Žena, ktorá bola kedysi mužom, zverejnila aj správy, ktoré si mali s predsedom parlamentu vymeniť.

Boris Kollár čelil len pred pár dňami veľkému škandálu, keď sa na verejnosť dostala informácia o tom, že si mal vymieňať pikantné správy a fotky s transgenderovou modelkou Paris. Preoperovaná kráska sa napokon sama vyjadrila k tomu, ako prebehlo zoznámenie s vplyvným politikom. K nepríjemnej situácií sa šokujúco rozhodol prehovoriť aj samotný predseda parlamentu, ktorý odrovnal svojím výrokom novinárov aj verejnosť.

Ubehlo však len niekoľko dní a Kollár čelí ďalšiemu podobnému škandálu. Tentokrát odhalila Pluska, že politik si údajne písal s transgenderovou ženou z východného Slovenska. Má ísť o 30-ročnú Nikolu zo Svidníka, ktorá sa živí prostitúciou. Mladá Rómka poskytla denníku konverzáciu, ktorú s ňou Kollár viedol: „Teraz si iná a výnimočná. Ber to ako výhodu,“ mal napísať otec 11 detí.

Žena tiež tvrdí, že jej dával práve modelku Paris za vzor: „Urob si tie prsia. Pozri Paris Nemc. Ako sa dnes cíti ona,“ mala znieť ďalšia správa. Podľa slov Svidničanky si mali začať písať už pred dvomi rokmi, keď si ju Kollár vyhliadol. Posledný rozhovor mali viesť len pred pár týždňami. Kollár pritom zavítal v stredu do relácie Braňa Závodského, kde uviedol, že útoky na jeho osobu budú určite pokračovať z politických dôvodov.

Fotky trans-Rómky Nikoly si pozriete >>> TU <<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: YouTube/Braňo Závodský Naživo, Facebook/Boris Kollar