Marian Kotleba prežíva zrejme náročné obdobie. Len v pondelok si vypočul rozsudok samosudkyne Ruženy Sabovej, ktorá vyriekla verdikt vinný so sadzbou 4 roky a 4 mesiace nepodmienečne. Na povrch teraz vyplávala aj šokujúca pravda o jeho exmanželke Frederike a jej maličkej dcérke.

Marian Kotleba (43) sa postavil v pondelok pred súd, pričom z úst samosudkyne Ruženy Sabovej zaznel nekompromisný verdikt 4 roky a 4 mesiace nepodmienčne. Líder strany ĽSNS, ktorý bol uznaný vinným zo zločinu podpory a propagácie skupín smerujúcich k potláčaniu základných práv a slobôd, sa však voči rozsudku odvolal. Verdikt tak nie je definitívny a pojednávať o veci bude Najvyšší súd.

Na povrch však vyšla aj zarážajúca skutočnosť zo súkromia jeho dnes už exmanželky. Kotleba sa s Frederikou (25) rozviedol v marci 2020, pričom sa prevalilo, že mladá žena nosí pod srdcom dieťa. K synovi Ľudovítovi (4) tak pribudla aj dcérka s netradičným menom Jannat. Líder ĽSNS však podľa informácií Šarmu otcovstvo poprel a je teda jasné, že dievčatko nesplodil. Frederika však napriek tomu nemôže na Kotlebu povedať krivé slovo. Dokonca uviedla, že nemá problém ani s tým, že malého Ľudovíta aj Jannat vychováva Egypťan: “Na súde sme uzavreli rodičovskú dohodu a neprekáža mu, že bude náš syn v Egypte… S inou kultúrou nikdy nemal problém,” chváli politika a vzápätí poprie, že by bol niekedy fašistom.

A hoci bol odporcom príchodu migrantov, napokon práve jeho manželka zakotvila po boku Egypťana s moslimskou vierou: “Áno, je pravda, že môj priateľ je Egypťan. Je to vzdelaný, inteligentný muž pracujúci na vysokom poste,” uviedla Frederika. K novým skutočnostiam sa vyjadril pobavene na sociálnej sieti redaktor portálu Aktuality Tomáš Kyseľ: “Manželka lídra strany, ktorý tu burcoval proti migrantom, napokon aj s jeho dieťaťom skončila v arabskom Egypte. Ja to stále hovorím, život píše najkrajšie príbehy.”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kotlebova exmanželka Frederika žije s priateľom z Egypta, s ktorým vychováva aj svoje deti

Zdroj: Šarm, Facebook/Tomáš Kysel │ Foto: Facebook/Marian Kotleba