Legendárny herec z Popolušky Pavel Trávníček má na krku poriadne nechutné obvinenie. Do známej českej redakcie sa totiž ozvala mladá žena, ktorá tvrdí, že ju mal herec ešte ako 15-ročnú zneužiť. Ona má mať z incidentu dodnes traumu a celú záležitosť už posunula do rúk polície.

Herec Pavel Trávníček patrí neodmysliteľne k Vianociam vďaka postave princa z Popolušky. Istá mladá žena však pre Extra.cz uviedla, že jej pohľad naňho či len započutie hercovho hlasu spôsobuje panický atak aj úzkosť. Ako totiž prezradila, Trávniček ju mal podľa jej výpovede zneužiť v roku 2000 ešte ako 15-ročnú.

V tom období natáčala ako komparzistka v Tele Tele na Barrandove. Herec jej mal prisľúbiť podpiskarty aj pre kamarátov, ak s ním pôjde do šatne. Tam sa mal podľa slov ženy ukájať jednou rukou, kým druhou ju pevne držal. „Kým utieral spermie zo zrkadla, tak sa ma pýtal, či mi už rastú chĺpky a či s ním pôjdem do postele. Povedala som mu, že si idem umyť ruky… Umývadlo bolo vedľa dverí. Umyla som sa, odomkla som dvere a odišla som,” uviedla žena s posttraumatickou poruchou.

Jej kamarátka, ktorej sa vtedy zverila, mala slová zneužitej dosvedčiť. Žena posunula celú vec aj polícií: „Vyšetrovateľ bol veľmi vrúcny, ponúkol mi pomoc a kedykoľvek sa na neho môžem obrátiť. Upozornil ma však, že od incidentu v šatni ubehlo dosť rokov. V takýchto prípadoch sa vec síce nezhodí zo stola, ale potom už záleží na ďalších okolnostiach,” dodala. Herec po oslovení redakciou na nechutné obvinenie zatiaľ nezareagoval.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: extra.cz│ Foto: Televízia Markíza, YT/Totalfilm.cz