Fantastický hudobník a zabávač Marián Čekovský je známy svojou otvorenosťou i zmyslom pre humor. Málokto však vie, že podľahol láske nielen k spevu, ale aj k motorkám. Je to viac ako rok, čo sa pod jeho ruky dostala dvojkolesová mašina, z ktorej bol nadšený. Tá sa mu však pred pár hodinami stala takmer osudnou.

Marián si v priebehu minulého leta doprial motorku, pričom prezradil, že si nielenže splnil sen, ale aj vyriešil cestovanie po Bratislave. Svoju novú ,,krásku“ nazval ,,bezzápchovou“. Jazda na motocykli je pre neho zároveň najväčším relaxom, keďže na nej môže vypnúť a zabudnúť na prácu či povinnosti.

Fanúšikovia, ktorí si mysleli, že bude vo veľkej rýchlosti brázdiť ulice Bratislavy, sú na omyle. ,,Dôležité je jazdiť opatrne, to znamená byť vždy prítomný tu a teraz a užívať si jazdu,“ povedal v minulosti Čekovský pre joj.sk. Tohto pravidla sa však zrejme nedržal vodič, ktorý hudobníkovi nedal prednosť. Nehoda mohla mať fatálne následky hlavne pre Čekyho, pri ktorom museli stáť všetci svätí. Našťastie, vyviazol len s nepeknými škrabancami, s ktorými sa posťažoval aj na sociálnej sieti.

Zdroj: Instagram, joj.sk  |  Foto: Instagram, joj.sk, Facebook