Televízia Markíza sa teší popularite medzi divákmi s už šiestou sériou zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome. Známe tváre sa musia okrem spevu dostať do role slávnych spevákov aj pomocou pohybu a vizáže. Finále je tu čo nevidieť, no fanúšikovia nemusia zúfať. Televízia si totiž pripravila prekvapenie!

Fanúšikovia zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome sa tešia na výkony svojich obľúbencov každú nedeľu, pričom nasledujúcu nedeľu sa uskutoční veľkolepé finále. Pozornosti divákov zaiste neunikli ani občasní hostia, ktorí doprevádzajú účinkujúcich na pódiu. Medzi nimi sa objavili viackrát aj detské hviezdy či ratolesti súťažiacich.

Markíza si však po skončení šou pripravila obrovské prekvapenie. Podľa informácií Nového Času sa chystá detská verzia šou, pričom sa medzi účinkujúcimi objavia deti známych rodičov ako dcéra Ondreja Kandráča Ema, dcéra Katka Márie Podhradskej zo Spievankova, syn Dominiky Mirgovej Peťko či detské hviezdy z Oteckov. Za svoje vystupovanie majú zinkasovať aj nemalé sumičky a za každý natáčací deň si majú deti prilepšiť o približne 500 eur.

Programová riaditeľka televízie Silvia Majeská novinku potvrdila: “TV Markíza je rodinnou televíziou a naším cieľom je prinášať zaujímavý program pre celú rodinu. Aj preto sme sa rozhodli pripraviť pre divákov prekvapenie v podobe detskej verzie šou Tvoja tvár znie povedome, ktorá sa vysiela aj na iných zahraničných trhoch, a tak dať deťom priestor prezentovať sa svojím talentom,” uviedla. Či sa napokon detské talenty vydajú v šľapajách svojich rodičov, je však ešte vo hviezdach.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: FB/Tvoja tvár znie povedome, IG/tvojatvarzniepovedome