ŠOK! Markíza chystá novú šou: Neuhádnete, kto budú hviezdy programu!

Dátum:

Televízia Markíza sa teší popularite medzi divákmi s už šiestou sériou zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome. Známe tváre sa musia okrem spevu dostať do role slávnych spevákov aj pomocou pohybu a vizáže. Finále je tu čo nevidieť, no fanúšikovia nemusia zúfať. Televízia si totiž pripravila prekvapenie!

Fanúšikovia zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome sa tešia na výkony svojich obľúbencov každú nedeľu, pričom nasledujúcu nedeľu sa uskutoční veľkolepé finále. Pozornosti divákov zaiste neunikli ani občasní hostia, ktorí doprevádzajú účinkujúcich na pódiu. Medzi nimi sa objavili viackrát aj detské hviezdy či ratolesti súťažiacich.

Markíza si však po skončení šou pripravila obrovské prekvapenie. Podľa informácií Nového Času sa chystá detská verzia šou, pričom sa medzi účinkujúcimi objavia deti známych rodičov ako dcéra Ondreja Kandráča Ema, dcéra Katka Márie Podhradskej zo Spievankova, syn Dominiky Mirgovej Peťko či detské hviezdy z Oteckov. Za svoje vystupovanie majú zinkasovať aj nemalé sumičky a za každý natáčací deň si majú deti prilepšiť o približne 500 eur.

Programová riaditeľka televízie Silvia Majeská novinku potvrdila: „TV Markíza je rodinnou televíziou a naším cieľom je prinášať zaujímavý program pre celú rodinu. Aj preto sme sa rozhodli pripraviť pre divákov prekvapenie v podobe detskej verzie šou Tvoja tvár znie povedome, ktorá sa vysiela aj na iných zahraničných trhoch, a tak dať deťom priestor prezentovať sa svojím talentom,“ uviedla. Či sa napokon detské talenty vydajú v šľapajách svojich rodičov, je však ešte vo hviezdach.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: FB/Tvoja tvár znie povedome, IG/tvojatvarzniepovedome

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...