Na deň otvorených dverí televízie Markíza sa každoročne tešia tisíce divákov, ktorí prichádzajú zo všetkých kútov Slovenska. Pre ľudí je pripravený bohatý program vrátane koncertov obľúbených spevákov. Tesne pre akciou však prišla smutná správa o neúčasti obľúbenej stálice domácej popmusic Mekyho Žbirku.

Televízia Markíza oslavuje 19. narodeniny, vďaka čomu otvorí dvere tisíckam fanúšikov, ktorí sa môžu tešiť na známych hercov, spevákov i moderátorov. Najväčším ťahákom je pre divákov tento rok česká speváčka Lucie Bílá. Medzi slovenskými hviedami, ktoré už v sobotu vystúpia v Záhorskej Bystrici, mal byť aj Miro “Meky“ Žbirka.

Tesne pred obľúbenou akciou však svoju účasť náhle zrušil. ,,Manažment Mekyho Žbirku nám oznámil, že pre chorobu naša legenda, žiaľ, nevystúpi,“ uviedol riaditeľ PR a marketingu Michal Borec pre plusku.sk. Spevák totiž opäť dostal silný zápal pľúc a momentálne je v rukách lekárov. Rovnaké ochorenie prekonal v roku 2017, pričom jeho mama nakoniec tejto chorobe podľahla. Prajeme skoré uzdravenie!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: dod.markiza.sk, Facebook/Miro Žbirka, Facebook/Prague House in Brussels