Šou Česko Slovensko hľadá Superstar zviditeľnila už množstvo talentovaných spevákov, ktorí si túžili splniť svoj sen o speváckej kariére. Jednou z tých, čo sa prebojovali takmer medzi finalistov, je aj mladučká hviezdička Hana Džurbanová, ktorá však napokon našla svoje šťastie v celkom inom odvetví.

V roku 2020, kedy sa víťazkou šou Česko Slovensko hľadá Superstar stala fantastická Barbora Piešová, sa o titul hudobnej hviezdy uchádzala aj vtedy len 15-ročná brunetka Hana Džurbanová. Mladá speváčka sa svojho času dostala do pozornosti divákov predovšetkým v dôsledku konfliktu s Timotejom Májskym, s ktorým mala spievať duet Dancing On My Own od Caluma Scotta.

Potom, ako zo šou vypadla, však našla svoje uplatnenie v úplne inej profesii, pričom sa živí ako herečka vo filmoch pre dospelých. Na tohtoročnom festivale ohľadom “odvážnejšieho umenia” si dokonca mala prezviať ocenenie Objav roka, ktoré získala len po trojmesačnom pôsobení v predmetnom priemysle. „Mám tu stánok s podpisovými kartami. Je tu veľa mojich fanúšikov. Užívam si to veľmi. Mám veľmi rada pozornosť. Som rada, že som práve pornoherečka,“ uviedla pre český portál Expres.cz.

“Umelkyňa” otvorene priznala, že pre svoje nové zameranie istý čas nekomunikovala s mamou, ktorá ju však má dnes už podporovať! „Mama to berie už úplne v pohode. Chcelo to čas. Bol to šok, ale teraz už sú na mňa pyšní, koľko zarábam peňazí,“ približuje Hanka nečakane. Ako dodáva čerstvá osemnástka, je otvorená úplne všetkému a vo svojej práci je skutočne dobrá.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Expres.cz | Foto: IG/rikafane_official | Video: YouTube