V pondelok v noci došlo v prešovskom byte na najväčšom sídlisku k záhadnej tragédii. O život prišiel len 29-ročný muž z Nitry, ktorý prespal na návšteve u kamaráta v byte jeho mamy. Najnovšie vyplávalo na povrch, že obeťou bol vyštudovaný herec, ktorý pôsobil ako osvetľovač v bratislavskom Divadle Nová scéna.

Ako sme vás informovali, v pondelok v noci došlo v jednom z prešovských bytov k tragédii. O život prišiel za záhadných okolností len 29-ročný muž z Nitry, ktorý prespával u kamaráta v byte jeho mamy. Polícia úmrtie mladíka stále vyšetruje ako zabitie, no bližšie informácie v tejto chvíli nie je možné poskytnúť.

Denník Nový Čas prišiel so šokujúcim zistením, že mladou obeťou bol vyštudovaný slovenský herec Michal Godár. Napriek vzdelaniu sa mu však nepodarilo na hereckej scéne výrazne presadiť, no pôsobil v bratislavskom Divadle Nová scéna ako osvetľovač, čo potvrdila i PR manažérka DNS Zuzana Šebestová. Kamarát, u ktorého v Prešove prespal, mal byť Martin Durkáč, hosťujúci herec Slovenského národného divadla.

Zo smrti kolegu je zdrvená aj speváčka Katarína Feldeková, pričom tú úmrtie mladého muža veľmi mrzí, no taktiež šokuje: „Normálne sa mi podlomili kolená. Vždy, keď sme sa s Mišom stretli, tak sme prehodili pár viet. Vždy sme sa vyobjímali. Bol veľmi ľudský… Viem, že mal dlhodobo psychické problémy. Bol veľmi tichý, milý, taký nekonfliktný a veľmi skromný. Je to strašné,“ prezradila viac zarmútená Feldeková.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk, noviny.sk │ Foto: IG/michalgodar, FB/Polícia SR – Prešovský kraj