Obrovský šok! Inak sa nedá nazvať katastrofálny zážitok, ktorým si prešiel istý muž z Londýna. V čase, kedy sa bezstarostne opaľoval vo svojej záhrade, k nemu totiž dopadlo z prechádzajúceho lietadla bezduché telo muža!

Podľa portálu Metro mal istý muž z Londýna nevšedný zážitok, keď len meter od neho dopadlo telo neznámeho muža. „Počul som divný zvuk a vybehol som hore. Pozrel som sa z okna a zdalo sa mi, že vidím bezdomovca… Keď som sa pozrel bližšie, videl som, že všade je krv a že jeho hlava nie je v dobrom stave. Okamžite som si uvedomil, že musel odniekiaľ spadnúť,“ povedal sused pre portál Metro.

Polícia a letecká spoločnosť predpokladajú, že neznámy muž sa schovával v pristávacej časti lietadla, pričom absolvoval približne deväťhodinový let z Nairobi v Keni. Potom, ako zo stroja vypadol, jeho telo dopadlo do záhrady na Offerton Road len meter od opaľujúceho sa muža. Ten ostal po incidente doslova otrasený.

„Keby spadol o dve sekundy neskôr, dopadol by na miesto, kde bola stovka ľudí… alebo do záhrady, kde sa hrali moje deti,“ povedal sused o mužovi. Tomu zostala v lietadle spoločnosti Kenya Airways taška, voda a jedlo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Metro.com