Na Farme sa o šokujúce chvíle tentokrát postaral západniar Matej. Ten sa pri stole pravdy priznal k tajomstvu, ktoré až doteraz skrýval. Keď ostatní zistili, kde pracuje svalnatý fešák, ktorý sa prezentuje ako lifestyle couch, spadla im sánka.

Na Farme neprestáva byť napriek začínajúcemu jesennému počasiu stále viac horúco. Po škandále farmára týždňa Petra, ktorý spal nahý vedľa Nicoletty, prišlo na rad ďalšie veľké prekvapenie. Evelyn vyzvala všetkých súťažiacich, aby si zahrali hru s názvom Tajomstvo.

O svojej profesii sa rozhovoril svalnáč Matej Jurkovič, ktorý po statku behá zásadne bez trička a vystavuje na obdiv svoje vypracované telo. Hoci v jeho videovizitke svieti povolanie „lifestyle couch“, zdá sa, že realita je trochu iná. Ako západniar sám prezradil, živí ho poriadne hanbaté povolanie! „Som niečo ako personálna agentúra a sám osobne som gigolo. Ale iba v čase, keď nemám priateľku. Vtedy to nerobím,“ šokuje.

Okrem toho, že sa živí uspokojovaním solventných dám, však odhalil aj ďalší job. „A poviem vám takú perličku, som v podstate niečo ako najuniverzálnejší herec na Slovensku. Hrávam v podstate aj v určitých druhoch filmov, ale zároveň som aj herec pre dospelých. Som jediný slovenský po*noherec,“ odrovnal farmárov, ktorí sa nezmohli na slovo. Hoci mnohí tušili, že Matej nie je v súkromí žiaden svätec, toto odhalenie predčilo všetky očakávania. Okrem Mateja šokovala súkromným priznaním aj západniarka Romana.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: farma.markiza.sk │ Foto: Televízia Markíza