Na Farme ostali všetci účastníci v šoku. Po voľbe prvého duelanta, ktorým sa stal Gabo, a po odchode Evelyn sa totiž diali na statku nepekné veci. Došlo na tvrdé vyhrážky a Mirka zažila nepríjemný útok.

V stredu sa farmári za stolom po hlasovaní dozvedeli meno prvého duelanta, ktorým sa stal Gabo Sedláček. Na krk si nasadil medailón, no hneď sa hlásil o slovo sebavedomý farmár týždňa Matej. Evelyn sa však so všetkými rozlúčila, a tak sa dostal k slovu až po jej odchode.

To, čo však z Bratislavčana vyšlo, zrejme čakal len málokto. Matej sa totiž Gabovi úplne otvorene a tvrdo vyhrážal a v prípade, že by stratil Mirku, má pre neho jasný odkaz: „Ak sa tak stane, ja ti tu urobím také peklo na zemi,“ neostýchal sa pred všetkými. Po škaredých slovách sa od stola zodvihli viaceré zhnusené farmárky a Bratislavčanovi naložili aj Martin Šmahel s Zitronom. Rovnako šokovalo aj priznanie Kiky, ktorá vonku randí so zadaným mužom.

Napokon poslal odkaz svalnáčovi zo Západu aj bývalý farmár Roman Adamka: „Primitív Maťko. Raz by mi to povedal, zasmial by som sa mu do ksichtu a už vtedy by som mu to oznámil, že mladá ide domov k mamine porozprávať o tom, ako videli jej ručné práce doma,“ napísal na sociálnej sieti. Aby toho nebolo málo, z ukážky je zrejmé, že Matejovu Mirku kopne krava Malina tak silno, že ju odhodí na zem a zraní. Ako dopadne táto situácia a či sa Mirka ocitne v dueli s Gabom, alebo bude musieť ísť do nemocnice, sa dozviete už čoskoro.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: farma.markiza.sk │ Foto: Televízia Markíza, Facebook/Farma