Na Love Islande to poriadne iskrí! Stabilné páry Laura s Martinom, Nikol a Vilém, Gabriela s Pítrom či Aicha s Jánom zažili poriadny šok: museli svoje polovičky opustiť! Aj keď sa Aicha spočiatku nedokázala vyrovnať so skutočnosťou, že do vily zamieril jej bývalý priateľ, nakoniec s ním skončila vo dvojici pripútaná o jeden povraz!

Tvorcovia reality šou Love Island majú skutočne zmysel pre humor. Stabilné páry boli podrobené skúške a ostrovania mali pri ich rozhodnutí zviazané ruky. Doslova! Nečakaná správa premiešala súťažiacich a Aicha svoj hnev rozhodne neskrývala.

Laura sa vrátila k Vilémovi a v spovedelnici so smiechom a za prítomnosti partnera priznala, že je nespokojná a “liezol jej na nervy” už vtedy, keď s ním tvorila pár na začiatku. Spútaní krátkym povrázkom boli aj Pítr s Mirkou, ktorí sa v novej úlohe cítili dobre a Honza nadšenie neskrýval pri párovaní s priateľskou Naomi.

Nikol si na pár hodín vyskúšala, aké je to byť polovičkou príťažlivého Martina a ten sa mal skutočne na čo pozerať! Žiadny z mužov totiž nemohol opustiť svoju novú priateľku ani v kúpeľni, a tak jej robil spoločnosť aj pri kúpaní či prezliekaní. Situácia však napokon trvala len zopár hodín a všetci súťažiaci sa vrátili k svojim pôvodným partnerom.

Pozrite sa, ako im to išlo!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: voyo.markiza.sk | Foto: IG/tvmarkizaofficial