Kuriózna situácia sa odohrala priamo pred očami príslušníkov policajného zboru, ktorí boli privolaní na miesto činu. Na jednej z bratislavských čerpacích staníc prišlo v stredu (27. januára) k ozbrojenej lúpeži a hliadka mužov zákona sa po príchode stala svedkom skutočne bizarných okolností!

Do priestorov čerpacej stanice prišiel muž požadujúc finančnú hotovosť od zamestnanca prevádzky. Útočník dokonca pracovníka pumpy fyzicky napadol, no jemu sa však napokon podarilo ujsť zadnými dverami a lúpežníka v predajni zamknúť. Cez totožný vchod však do priestorov vstúpila žena, ktorá mienila byť v situácii nápomocná, a tak sa rozhodla 24-ročného lúpežníka atakovať skutočne kurióznym spôsobom.

„Statočnou“ ženou, ktorá zdržiavala kriminálnika o*álnym uspokojovaním, mala byť Češka Soňa. „Vezmite si ho, ja už nemôžem!“ mala uviesť polícii po príchode na miesto incidentu! Podľa informácii TV JOJ mal byť lupičom mladík Maxim zo Srbska, pričom polícia preveruje, či údajne odvážna slečna hovorí pravdu alebo bola od začiatku jeho spoločníčkou.

Muž bol po zásahu eskortovaný na policajné oddelenie a bolo začaté stíhanie vo veci trestného činu lúpežného prepadnutia. Z dôvodu napadnutia zamestnanca, ktorý bol ošetrený v nemocnici, prebieha vyšetrovanie vo veci vyvodenia trestnoprávnej zodpovednosti voči zadržanému.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Polícia SR – Bratislavský kraj | Foto: pixabay.com