Šok na pumpe: Žena obšťastnila zlodeja, neuveríte, čo povedala policii!

Dátum:

Kuriózna situácia sa odohrala priamo pred očami príslušníkov policajného zboru, ktorí boli privolaní na miesto činu. Na jednej z bratislavských čerpacích staníc prišlo v stredu (27. januára) k ozbrojenej lúpeži a hliadka mužov zákona sa po príchode stala svedkom skutočne bizarných okolností!

Do priestorov čerpacej stanice prišiel muž požadujúc finančnú hotovosť od zamestnanca prevádzky. Útočník dokonca pracovníka pumpy fyzicky napadol, no jemu sa však napokon podarilo ujsť zadnými dverami a lúpežníka v predajni zamknúť. Cez totožný vchod však do priestorov vstúpila žena, ktorá mienila byť v situácii nápomocná, a tak sa rozhodla 24-ročného lúpežníka atakovať skutočne kurióznym spôsobom.

„Statočnou“ ženou, ktorá zdržiavala kriminálnika o*álnym uspokojovaním, mala byť Češka Soňa. „Vezmite si ho, ja už nemôžem!“ mala uviesť polícii po príchode na miesto incidentu! Podľa informácii TV JOJ mal byť lupičom mladík Maxim zo Srbska, pričom polícia preveruje, či údajne odvážna slečna hovorí pravdu alebo bola od začiatku jeho spoločníčkou.

Muž bol po zásahu eskortovaný na policajné oddelenie a bolo začaté stíhanie vo veci trestného činu lúpežného prepadnutia. Z dôvodu napadnutia zamestnanca, ktorý bol ošetrený v nemocnici, prebieha vyšetrovanie vo veci vyvodenia trestnoprávnej zodpovednosti voči zadržanému.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Polícia SR – Bratislavský kraj | Foto: pixabay.com

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...