Obrovský šok. Inak sa nedá nazvať zážitok, ktorý sa stal ničnetušiacej rodinke v Tomášikove. Tej pred dvomi dňami vtrhli pri drogovej razii do domu kukláči z NAKA. Rodina s dcérkou sa z traumy nedokáže spamätať.

Obrovský šok prežila normálna štvorčlenná slovenská rodina z Tomášikova. Keď pred dvomi dňami kukláči z NAKA zasahovali pri plánovanej drogovej razii, pri ktorej zatkli 11 ľudí, došlo k veľmi nepríjemnému incidentu. Najprv totiž omylom vtrhli do nesprávneho domu, pričom do domu zatknutých mali viesť samostatné schody.

Oni, keď už prišli dovnútra, a keď už ho spútali a ležal na zemi, tak už vedeli, hovorili si, že ten opis nesedí na toho pána. Ja si myslím, že keď takáto razia ide, oni by mali mať zistené presne, kde býva ten dotyčný, lebo toto sa nestalo prvýkrát ako som počula,” uvádza pre TV Joj poškodená žena, ktorá tvrdí, že po vpáde polície má jej dcérka strach vrátiť sa domov. Polícia sa im ospravedlnila a sľúbila odškodnenie, no podľa jej slov sa psychická ujma vymazať nedá.

Riaditeľ Národnej kriminálnej agentúry uviedol, že z omylu, ktorý polícia okamžite priznala, plánuje vyvodiť dôsledky: “Vzhľadom na to, že ide za posledné mesiace o druhé podobné pochybenie pri domovej prehliadke, riaditeľ NAKA vyvodí dôsledky. Po prvom pochybení boli operatívne zložky NAKA poučené s tým, že takéto pochybenia nebudú zo strany vedenia tolerované, pretože zasahujú do životov nezúčastnených osôb,” ozrejmila hovorkyňa ministerstva vnútra Dobiášová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk │ Foto: Facebook/Polícia SR, Pexels