Šou Česko Slovensko má talent zasiahla mimoriadne smutná správa. Za doposiaľ neznámych okolností zomrela známa televízna tvár, ktorá na obľúbenom projekte spolupracovala celé roky.

Šou Česko Slovensko má talent netvoria len nadaní účinkujúci či štvorčlenná porota, ktorá rozhoduje o ich postupe. Neodmysliteľnou súčasťou televíznej relácie sú aj technici, zvukári, kameramani či štáb v zákulisí.

Jednou z takých bola aj sympatická Katka, ktorá sa niekoľkokrát objavila aj na kamerách. So slúchatkami na ušiach a s poznámkovým blokom v ruke sa podieľala na tvorbe Talentu celé roky. Za doposiaľ nespresnených okolností však náhle zomrela. Smutná správa sa objavila na oficiálnej facebookovej stránke.

Lúčime sa s Katkou… Vy, diváci, ste ju mohli vidieť prostredníctvom televíznej obrazovky, my zo štábu Talentu sme ju poznali osobne. Niekoľko rokov spolupracovala pri výrobe Talentu a bola jeho neodmysliteľnou súčasťou. Bohužiaľ, zasiahla nás veľmi smutná správa a Katka nás navždy nečakane opustila. Máme na ňu krásne spomienky a navždy zostane v našich srdciach. Posielame pozdrav do neba… Odpočívaj v pokoji, Katka.“ O tom, že bola vždy milá, svedčia aj komentáre neveriacich ľudí, ktorí sa s ňou stretli osobne. Úprimnú sústrasť rodine.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT │ Foto: Facebook/ČSMT, Televízia JOJ