Herec, ktorý si zahral vo viacerých známych filmoch a seriáloch, spáchal samovraždu. Život si zobral vo veku 42 rokov skokom z mosta. Fanúšikovia i kolegovia sú v absolútnom šoku, keďže v posledných mesiacoch sa zdalo, že chce svoj život opäť naštartovať k lepšiemu.

Isaac Kappy († 42) sa v pondelok 13. mája skoro ráno rozhodol ukončiť svoj život. Nachádzal sa na moste v Arizone, keď si ho mali všimnúť dvaja tínedžeri, ktorí sa ho snažili zastaviť. To sa im však nepodarilo, pričom po skoku z mosta dopadol na diaľnicu, kde ho ešte zrazilo prechádzajúce auto.

Polícia vyšetruje tento prípad ako samovraždu, pričom muž mal byť na mieste mŕtvy. Americký herec sa nedávno priznal, že obchodoval s drogami, dlžil peniaze a holdoval alkoholu i cigaretám. Svoje zlyhanie si nakoniec uvedomil, pričom sa rozhodol, že nechce premárniť aj svoju budúcnosť.

Ťažoba z faktu, že ublížil mnohých ľuďom a hlavne rodine, však bola zrejme zdrvujúca. ,,Sklamal som veľa ľudí vo svojom živote. A hoci mám veľa talentu, nevyužil som ho. Odkaz pre Ježiša: Ospravedlňujem sa, že ťa musím opäť zradiť,” napísal pár dní pred samovraždou na sociálnej sieti. Diváci si môžu umelca pamätať z filmov o Terminátorovi, Salvation či The Thor. V minulosti bol dokonca hviezdou seriálu Breaking Bad.

Zdroj: tmz.com  |  Foto: Facebook, YouTube, Pixabay