Hoci o tom mnohí Slováci nepočuli, od stredy štartuje celkom nová televízia, ktorá tak bude konkurenciou známych staníc. Medzi hlavných ťahačov stiahla aj také zvučné mená ako Adela Vinczeová či Andy Kraus. Pozrite, na čo sa môžete tešiť.

Aj keď mnohým Slovákom ušla pripravovaná novinka nášho šoubiznisu, od dnešného dňa oficiálne štartuje celkom nová televízia, ktorá chce programom zjavne konkurovať ostrieľanej Markíze či JOJ-ke. Televízia s názvom Mall.tv sa pritom líši od tých tradičných najmä tým, že bude vysielaná na internete. Sledovanie bude možné celkom zadarmo a bez akýchkoľvek poplatkov.

Za novou internetovou stanicou stojí zabávač Dano Dangl, ktorý si pre divákov pripravil až 12 projektov, medzi ktorými nebude chýbať talkshow, seriál aj relácia o varení. Okrem Dangla sa do televízii nahrnuli aj známe tváre ako Adela Vinczeová (relácia 7×7), Silvia Šuvadová, Elena Podzámska, Anka Jakab Rakovská s Jankou Kovalčíkovou (seriál Kavej), Andy Kraus, Juraj Šoko Tabaček (relácia Takže tak) či Milan Zimnýkoval (relácia Šuhajíci pri panvici).

Medzi reláciami však natrafíte aj na Joea Trendyho, spoluprácu s Temnými Kecami, svetom filmov vás prevedú dvaja Kinopati a obsah obohatí aj jeden z adminov stránky Zomri. Okrem toho sa môžete tešiť aj na viaceré talkshow, pričom jedna z nich bude trvať neuveriteľných 12 hodín. Tvorcovia zábavnej stanice odkazujú zvedavým divákom len jediné: “Seriály, filmy, zábavné, ale aj náučné programy. Veríme, že všetok obsah bude spájať jedno slovo – kvalita,” uvádzajú na oficiálnej stránke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: sk.mall.tv, Televízia Markíza, Facebook/MALL.SK